banner99

banner100

banner101

20 Ocak 2017 Cuma

Amaç Özgür Düşünen Bireyler Yetiştirmek

Simya Eğitim Kurumları, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç'u ziyaret etti.

21 Aralık 2016 Çarşamba 21:41
Amaç Özgür Düşünen Bireyler Yetiştirmek
Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap, 2016-2017 eğitim öğretim yılında gerçekleşen ve devam edecek projeler hakkında bilgi verdi.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Kız Ortaokulu ve Kız Anadolu Lisesinin açılacağının belirten Kasap şunları ifade etti: “Simya Eğitim Kurumlarımızın temel amacı, özgür ve çok yönlü düşünebilen, sosyal yönü güçlü, ruhen ve bedenen sağlıklı, girişimci, ileri görüş sahibi, sosyal kültürü özümsemiş bireyler yetiştirmektir. Bizler her zaman daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek için arkadaşlarımızla gece gündüz demeden özveriye çalışıyoruz ve sizlerden aldığımız desteklerle de büyük bir şevkle çalışmaya da devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Erkoç’a eğitime verdikleri önem ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç şunları söyledi: “ İnsan geçmişte yaşamış ve öğrenmiş olduklarının ürünüdür. Eğitim insana belirli konularda bilgi sağlar, değer sistemlerini ve inançlarını etkiler ve her açıdan hayata bakışını belirler. Belki bütün bunlardan daha da önemlisi eğitim, kişinin mesleğini ve toplumdaki statüsünü, kendi ailesine sağlayacağı imkân ve itibarı belirler. Biz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman bu bilinçle hareket ederek eğitime destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz.” 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV