banner99

banner100

banner101

20 Ocak 2017 Cuma

‘Milletin Düşüncelerine Ses Olmaktadır’

‘Basın mensuplarımız milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.’

09 Ocak 2017 Pazartesi 13:30
‘Milletin Düşüncelerine Ses Olmaktadır’

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Zabun mesajında, Kahramanmaraş ve ülkenin dört bir yanında halkın haber alma özgürlüğü için çalışan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Türkiye’nin 2023 hedefinde basının çok önemli rol oynayacağını belirten Zabun, ileri demokrasi ve yenilikçi düşüncenin basının yardımı ile olacağını söyledi.

KMTSO Başkanı Zabun şunları ifade etti: “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Ülkesi yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, Kahramanmaraş’ın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.   

Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder. Kahramanmaraş’ta ki tüm basın çalışanlarının, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, selam ve sevgilerimi sunarım.”

    Yorumlar

banner68
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV