banner99

banner100

banner101

20 Ocak 2017 Cuma

Vali Özkan Gazeteciler Gününü Kutladı

‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, bütün basın şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.’

10 Ocak 2017 Salı 11:40
Vali Özkan Gazeteciler Gününü Kutladı
Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, tüm basın mensuplarının gününü kutladı.  

Vali Özkan mesajında şunları ifade etti: “Çağımızın en dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, insanlara haber-bilgi sağlamakta ve kamuoyunun da vicdanını da temsil etmektedir.

Aynı zamanda kamu hizmetlerini sunan gazetecilerin, medya etik kurallarını göz önünde bulundurarak haber yapma ve objektif değerlendirmelerle toplumu bilinçlendirme sorumlulukları vardır.

Özellikle yerel basınımız ilimizdeki gelişmeler konusunda da halkımızı bilgilendirmekte; ayrıca ilimizin kültürel ve sosyal gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Basınımız bu yönüyle, toplumun bilgilendirilmesinin yanı sıra kentlerin gelişimine de önemli bir katkı sağlamaktadır. İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini yerine getiren basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, bütün basın şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

    Yorumlar

banner68
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV