banner99

banner100

banner101

20 Ocak 2017 Cuma

Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a Geliyor

CHP PM üyesi Ali Öztunç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kahramanmaraş’a geleceğini söyledi.

05 Eylül 2016 Pazartesi 15:01
Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili eski adayı Parti Meclisi üyesi Ali Öztunç, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ekim ayında Kahramanmaraş’a geleceğini açıkladı.

CHP’nin Kahramanmaraş’a büyük önem verdiğini ifade eden CHP PM üyesi Ali Öztunç, bu doğrultuda 23-24 Eylül tarihleri arasında İl Başkanları toplantısını Kahramanmaraş’ta yapacaklarını duyurdu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kente geleceğini belirten Öztunç, 2 gün boyunca çeşitli programlar gerçekleştireceklerini söyledi.

CHP PM üyesi Ali Öztunç  konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Kahramanmaraş’a önem verdiklerini ve duydukları her türlü sorunla ilgilendiklerini belirten Öztunç şu şekilde konuştu: “Kahramanmaraş’a o kadar önem veriyoruz ki, 23-24 Eylül tarihlerinde Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’ta olacak. İl Başkanları toplantımızı Kahramanmaraş’ta yapacağız. 81 il başkanımız, bölgede bulunan Parti Meclis üyelerimiz, bölgedeki Milletvekillerimiz, bölgedeki Belediye Başkanlarımız Kahramanmaraş’a gelecekler. Genel Başkanımız 2 gün kalacak, bu diğer heyet 3 gün kalacak. Kahramanmaraş’ı sorunlarıyla Türkiye gündemine taşıyacağız. Çeşitli ziyaretler yapacağız, geziler düzenleyeceğiz. Genel Başkanımızın 2 gün boyunca Kahramanmaraş’ta bulunması, Kahramanmaraş’a, Kahramanmaraş insanına, esnafına, vatandaşlarına CHP’nin ne kadar değer verdiğinin göstergesidir. Her seçim döneminde liderlerimiz gelmiştir, CHP Genel Başkanı gelmiştir.” (M. Serhat TOPALCA) 

    Yorumlar

banner68
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV