banner99

banner100

banner101

20 Ocak 2017 Cuma

Dulkadiroğlu'ndan Spor Kulüplerine Yardım

Dulkadiroğlu Belediyesi, amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yaptı.

06 Ocak 2017 Cuma 18:45
Dulkadiroğlu'ndan Spor Kulüplerine Yardım
Dulkadiroğlu Belediyesi, geleneksel hale getirdiği amatör spor kulüplerine malzeme dağıtım törenini Gençlik Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirdi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay konuşmasında, son günlerde artan terör olaylarını kınadı. Hain saldırılar sonucu şehit olan güvenlik güçlerine ve vatandaşlara rahmet dileyen Başkan Okay, milletin birliğinin ve dirliğinin hain saldırılarla yıkılmayacağını ifade etti.

Amatör spor kulüplerine yapılan yardımlar hakkında konuşan Okay, sosyal belediyecilik anlayışıyla destek çalışmalarına önem verdiklerini belirtti.

Amatör spor kulüplerinin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu söyleyen Belediye Başkanı Okay, şunları dile getirdi: "Özellikle semtlerimizde oluşturulan spor kulüpleri, gençlerimizin sportif gelişimine çok büyük katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutarak başarılarına da katkı sağlamaktadır. Biz de sosyal belediyecilik anlayışıyla bu spor kulüplerimize çeşitli yardımlarda bunduk. Kurulduğumuz günden bu yana da bu yardımlarımızı sürdürüyoruz. İnşallah kulüplerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarımızı artırarak devam ettireceğiz."

Programa, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Belediye Meclis Üyeleri ve spor kulüpleri katıldı. 

    Yorumlar

banner68
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV